A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Slovensko - Diskuze

Původní dotaz

Podhajska

| karkade
karkade
Jsou to prý oblíbené koupele, ale diskuze tady žádná. Byl jste tam někdo ? Chystáme se v červnu, ocenila bych nějaké info, díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jarmila Zdražilová 11.08.2020 23:54
Apartmány č.93 Podhajska /Hospodarova Klaudia a Dušan 

Vážení cestovatelé, mám nepříjemnou zkušenost s panem Dušanem Hospodárem z Podhajské-apartmány č.93.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Měla jsem objednané ubytování pro 2 osoby od 3.8 do 10.8.2020 , včetně parkování auta v areálu ubytovatele. Velmi nepříjemně jsem byla překvapena při odjezdu, kdy jsem zjistila, že mám přední část auta, včetně kapoty zanesenou trávou a vším co odlétalo od sekačky, když majitel sekal trávu. Po umytí jsem zjistila, že mám poničenou metalízu na svém voze. Pan Hospodár se mi ospravedlňoval , že mu je lůto , čo mi urobil. .Tak jsem se jej zeptala , jestli by si toto udělal také na svém autě. Odpověď zněla. Zle stě naparkovala . A přitom stačilo mi zavolat nebo pověsit cedulku na dveře budu sekat trávu, přeparkujte si auto. No jo! z cizího krev "neteče" Usoudila jsem, že pan majitel má IQ tykve, protože normální člověk přece u práce uvažuje! Ale pokud tam má "seno" tak to potom takhle dopadá. Přestože Podhájská se svými termály je jedinečná, tak touto špatnou zkušeností, nemám na ni dobré vzpomínky.
Pozor na takové ubytovatele! AŤ nedopadnete jako já... Jarmila z Ostravy

Neregistrovaný uživatel
23.07.2019 10:56 109.183.229.***
Re: Sam 

Dobrý den, letos se chystáme poprvé do Podhájské mohu poprosit o více info ohledně stravovaní a cen. Četla jsem ale už z dřívějších recenzí, že tam není nikde moc co si nakoupit a aktuální ceny jsem vůbec nenašla, mohla bych prosím o více info. Jedeme s malinkými dětmi 3 a 1,5let, tak at mám představu jestli více vést z domu nebo si nakoupit tam.

Předem moc děkuji
V.

Neregistrovaný uživatel
23.07.2019 10:53 109.183.229.***
Re: Podhajska 

Dobrý den, mohu se zeptat kde se vám líbí lépe Podhajská nebo Velký meder máme maličké děti 3 a 1,5 roků. A ještě poprosím o aktuální ceny v areálu jídel prosím jen pro představu kolik mít sebou peněz.

Neregistrovaný uživatel
06.08.2018 17:02 46.167.234.***
Podhajska ubytovani 

Chtela bych se zeptat,nevite nekdo ubytovani jen na jednu noc??co jsem se divala nic jsem neobjevila a kdyz tak ne na jednu noc... \o/

karkade 21.06.2018 17:27

V Podhájské bylo fajn - já tedy chválit můžu.

Neregistrovaný uživatel
04.05.2018 06:49 195.113.142.***

Tak ještě jednou. Omlouvám se všem, nevšimla jsem si, že se jedná pouze o Podhájskou. Ale tu tedy chválit nemůžu.

Neregistrovaný uživatel
04.05.2018 06:46 195.113.142.***

Dobrý den, určitě jeďte bez cestovky - budete jim zbytečně platit. Ubytování je nejlepší v penzionu TARA, 5 min. do lázní, chodíme v županu. Lečivé bazeny jsou v provozu celoročně. Jídlo vždy někde "uženete" a nějaké testoviny a chleba si uděláte na ubytování, je tam dobře vybavená kuchyňka. Jíst se dá přímo v areálu koupaliště nebo v jeho okolí. Jeďte určitě mimo letní sezonu - venku je mnoho koupališť a atrakcí pro děti, tak si tam v létě moc klidu neužijete. Klidně se ptejte , za 14 dní vyrážíme směr Velký Meděr :-)

karkade 03.05.2018 20:36
Podhajska 

Díky za info, na intern. jsem hledala, lepší osobní zkušenost - díky Sam i Sally.
Máme ubytování Vodník, jedeme s plzeňs. CK.

Neregistrovaný uživatel
03.05.2018 20:13 86.49.108.***

Dík moc za info, už jsem si také sama něco našla. Spíše mi šlo o tipy na dobré ubytování či další infa event. rady. Nedovedu si to tam moc představit, v létě prý ve venkovních bazénech spousta lidí, já bych jela i dost po sezoně, ale nevím, jaké jsou možnosti využívat léčivou vodu v krytém bazénu /bazénech/, někde blízko ubytování. Nebo jent napoprvé s nějakou cestovkou? Možná to nevyjde o moc víc, ačkoliv mimo sezonu by si měli individuálních turistů vážit.

Neregistrovaný uživatel
02.05.2018 16:43 92.52.62.***
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu