A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Slovensko - Diskuze

Původní dotaz

Tatralandia

10.10.2010 15:13:22 | Framik
Framik
Zdravím všechny.Jenom dotaz nebyl letos někdo na dovče v Akvaparku Tatralandia.Uvažuji,že přiští rok vyrazim s rodinou.Takže mě zajímá ubytování ve srubech a vše kolem akvaparku.Já děkuji všem za odpověď. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.08.2016 13:05 178.40.194.***

Prosim vas su tam satne rozdelene alebo zmiesane ? :)

Neregistrovaný uživatel
22.07.2016 12:31 95.170.228.***
Re: Tatralandia  

no rozhodne tatralandia ne. Doporučuji Aquacity Poprad. i kvuli službam, personalu a čistote ;-)

Neregistrovaný uživatel
01.03.2016 20:55 185.21.163.***

Takže šup do auta a 15 km je Podbanské lacnejšie krajšie luxusnejšie pomery samozrejme Noe je to aqua park ale je tam bomba alebo odporúčam kaskády pri Sliači- sielnicakeď vyhodit peniaze tak aspoň za niečo poriadne

• Anonym (1)
Arnošt choceň CZ
07.07.2015 23:28 85.70.82.***

:-( Právě jsme přijeli z Tatralandie. Vstup s vícečetnou rodinou cca. 100 EUR na den. Tobogány sice máte v ceně , ale je tam tolik lidí , že stát hodinu frontu na jednu atrakci málokdo vydrží. Pak je tu ještě jedna možnost zakoupit si za 3 EURA 1 jízdu na tzv . expres pass a to můžete za další 3 Eura opakovat stále dokola a nemusíte ty fronty vystát. Je ovšem otázka kolik Vás to bude stát celkem ?
Bydleli jsme v hotelu Jánošík v Liptovském Mikuláši . Ceny jako v Hiltonu v Praze , služby docela dobrý, jídlo taky, jen na pokojích se nelze příhlásit na internet- pouze v recepci.
POZOR ceny na Slovensku jsou o cca.30% vyšší než v Čechách, v restauracích pak o 100% a více .

• Anonym (1)
Evka73 01.06.2015 11:01
Tatralandia aktuálně  

Jedeme v létě do Tatralandie, má tu někdo aktuální info jestli se třeba něco nezměnilo? Uvítám veškeré informace - jídlo, možné výlety do okolí ....

Marketa
12.08.2014 21:46 213.226.209.***

Těšila jsem se na tobogány a velký akvapark,jak si to tam celý den užiju,bohužel jsem byla zklamaná a po hodině jsem odtud opravdu zklamaná a znechucená odjela.Č :-( lověk zaplatí vysoké vstupné u pokladny se ptám co vše je vceně,bylo mě oznámeno že všechny tobogány a celý areál je vceně.Už v šatně nefungující zámky,tudíž zablokovaný čip.všude plno lidí a posléze jak jsem se těšila na tobogány tak větčina znich spoplatněna za 2 Eur,což mě dost šokovalo,když už jsem zaplatila tak vysoké vstupné tak by mělo bejt vše vceně snad jako všude jinde. :-( :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Martin
05.05.2014 18:13 95.80.210.***
Tatralandia  

Zdravím, řekl jsem si nedám na cizí doporučení a zkusím, bohužel zklamání. Obrovské fronty při vstupu pršelo takže člověk je mokrý i když ještě nebyl v bazénu . I při takové návštěvnosti, kdy je opravdu problém udělat dvě tempa v bazénu je bar kde si můžete dát kávu zavřen pro tech.důvodu. Při odchodu jsem musel za sebe i syna doplatit 2 EURA ,protože jsem kvůli všude stojícím frontám překročil čas pobytu o -5 minut (dle interního ukazatele času). Manželka s dcerou, která šla ještě kvůli sušení vlasů o dalších 5 minut později nemusela platit nic.Obsluha jim to odpustila. Tak nevím na jakém principu jim to tam funguje. Musím ale uznat, že areál je velice pěkný a čistý, celý problém je v tom, že není nafukovací a lidí co se chtějí do něj podívat je mnoho, dokonce jsou ochotni si připlatit 2 EURA za jízdu na venkovním tobogánu.

• Anonym (2)
Rybíz 09.09.2013 08:45

minulý týden jsme byli na dovlené na Liptově. Tatralandia byla v pohodě. Chodili jsme až po páté hodině a nebyl žádný nával. Zvláště pro děti vyniakjící podmínky....ale ty ceny.... :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
krenda1156
18.04.2013 13:26 82.117.130.***
Re: negativní zkušenost  

Představte si, že nemáte s sebou internet v mobilu nebo netaháte na zahraniční dovolené po horách s sebou notebook s internetem. A pak - vzhledem k počasí (bylo to deštivé období) nalétnete na reklamní analogové poutače a u pokladny jste nejprve šokováni cenou za těch pár hodin, co máte čas (překvapilo mne, že neexistuje vstup na jednu dvě hodiny v nějaké přijatelné cenové relaci). Navíc u vstupu ani nemáte šanci odhadnout, za co vlastně platíte. Kolik atrakcí a bazénů máte šanci za ty prachy navštívit. Ale kdo holt sedí u internetu a nikdy netoužil po improvizaci bez monitoru před očima, asi nikdy nepochopí.

• Anonym (7)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
13.04.2013 10:33 178.41.58.***

ale vstup do Keltskeho sveta bol iba za 2€...
8-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu